| Fúvókák száma | 79 darab |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 6 ülőhely |
| Fekhelyek száma | 1 fekvőhely |
| Masszázspumpa 1 | 2,5 LE / 1850 W |
| Masszázspumpa 2 | 2,5 LE / 1850 W |
| Masszázspumpa 3 | 3 LE / 2200 W |
| Masszázspumpa 4 | 3 LE / 2200 W |
| Masszázspumpa 5 | 3 LE / 2200 W |
| Keringtető szivattyú | Igen(különálló) |
| Fűtőberendezés | 3 kW |
| Mini LED világítás | Igen |
| Bloower | Igen |
| Méretek | 594 × 228 × 137 cm |
| Ürtartalom | 7300 liter |
| Üres súly | 1300 kg |
| Párnák száma | 3 |
| Töltött súly | 8600 kg |
| Kapcsolat | 3x20A |
| Operációs rendszer | Gecko |
| WiFi | kérhető extra |
| zenei rendszer | Bluetooth |
| Hangszórók száma | 2 |
| Vizesés | Igen |
| Szűrő | PWW50P3 |
| Szigetelés | Háromszoros szigetelés |
| Ózonátor | Balboa ozon |
| Terápiás formák | Aromaterápia |
| Anyaghéj | Aristech |
| Keret | kezelt acél |
| Borító | Igen |
| Lépcsők | Igen |
| Hőszivatyú Kiépítés | Igen |
| Személyek száma | 5-10 fő, 10-20 fő |
SpaZone Benelux
A SpaZone Benelux úszómedencéi a tökéletes wellness élményt képviselik – ahol a sport, a kikapcsolódás és a luxus találkozik.
Ez a modell hat kényelmes ülőhellyel és egy tágas fekvőrésszel rendelkezik, így ideális választás családi pihenéshez, baráti összejövetelekhez vagy akár célzott relaxációhoz is.
Az Alicante modell valódi luxusfelszereltséggel érkezik: összesen 87 precízen elhelyezett masszázsfúvóka gondoskodik a teljes testet átjáró, intenzív wellness élményről.
Az Alicante nem csupán egy úszómedence – hanem egy komplex, prémium kategóriás wellnessközpont az otthonában.
10 500 000 Ft Original price was: 10 500 000 Ft.9 250 000 FtCurrent price is: 9 250 000 Ft.
Engedélyezett utánrendelésre
Kapcsolódó termékek
-
6 791 000 Ft
SpaZone Goldline 450 cm SwimSpa A SpaZone Goldline 450 cm SwimSpa egy nagy teljesítményű úszóspa, amelyet kifejezetten ellenáramoltatós úszáshoz terveztek. A tágas, letisztult medencetér maximális…

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.