| Személyek száma | 2 fő |
|---|---|
| Márka | Health Company |
| Méretek | 130 x 130 x 200 cm |
| Radiátorok | 6 darab szabályozható infravörös fűtőelem |
| Teljes eszközök | 2200 W |
| Fafajta | Hemlock, Vörös cédrus |
| Radiátorok típusa | Incoloy, teljes spektrumú, DUO |
| Hangulatvilágítás | Színes lámpa |
| Hangrendszer | Rádió USB csatlakozóval |
| Hangszórók száma | 2 |
| Operációs rendszer | Belső vezérlőpanel |
| Szellőzés | Automatikus szellőztetés |
| Terápiás formák | Aromaterápia |
| Kapcsolat | 230 V |
| Garancia | 2 év garancia a kabinra, 5 év garancia a radiátorokra |
| Padok száma | 2 |
| Ablakok száma | 2 |
| Beltéri/kültéri használatra | Beltéri használat |
| Szauna típusa | Infravörös szauna |
Health Company 5
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkkal. Élvezze a mély meleget, amely ellazítja izmait és oldja a feszültséget. Luxus kialakításukkal és felhasználóbarát funkcióikkal szaunáink wellness oázist teremtenek otthonában. A Health Company 5 sarokszauna tökéletes modell egy sarokba.
Kapcsolódó termékek
-
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkkal. Élvezze a mélyen ható meleget, amely ellazítja az izmokat és segít csökkenteni a mindennapi feszültséget. Elegáns kialakításuknak…
-
A Sumum Wit kétszemélyes infraszauna a SpaZone kínálatából tökéletes választás mindazok számára, akik otthonukban szeretnék élvezni a pihenést és a kényelmet. Ez a kiváló minőségű infraszauna…
-
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkkal. Élvezze a mélyen ható, kellemes meleget, amely ellazítja az izmokat és segít megszabadulni a mindennapi feszültségtől. Igényes…
-
596 000 Ft
Fedezze fel a pihenés új dimenzióját a Full Spectrum Exclusive 9101C infravörös szaunával. A korszerű infravörös technológia mélyen ható, kellemes meleget biztosít, amely segít ellazítani…










Értékelések
Még nincsenek értékelések.