| Ülőhelyek száma | 3 |
|---|---|
| Fekhelyek száma | 2 |
| Dúsítók száma | 4 |
| Párnák száma | 3 |
| Hangszórók száma | Nem |
| Vízszabályozók száma | 2 |
| Fúvókák száma | 63db |
| Méretek | 212 × 212 × 84 cm |
| Tartalomjegyzék | 1217 liter |
| 1. szivattyú | 3 LE |
| 2. szivattyú | 3 LE |
| Mini LED világítás | Igen |
| Keringtető szivattyú | 250 W |
| Fűtőberendezés | 3 kW |
| Audió | Bluetooth |
| Üres súly | 360 kg |
| Megkönnyebbülés | 12V / 12W |
| Hálózat | |
| Szigetelés | CFC-mentes hab |
| Szűrő | Kétportos lefölöző szűrő |
| Ventilátor | 900 W |
| Keret | Préselt, kémiailag kezelt fa |
| Vízesés | Igen |
| Talp | ABS |
| Operációs rendszer | Balboa |
| Kád anyaga | Aristech |
| Forma | Négyzet |
| Egyéb Szűrő | UV-szűrő |
SpaZone – Fox Elite Formentera
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős vezérlés, valamint a Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat minden modell esetében maximális kényelmet és egyszerű kezelhetőséget biztosít.
Az intenzív masszázsfúvókák, a hangulatos LED-világítás és a prémium hangzásvilág minden Fox Elite modellben a teljes ellazulás élményét nyújtja. A kiemelkedő szigetelésnek és a hatékony szűrőrendszernek köszönhetően a termékcsalád darabjai tartósak, energiatakarékosak és alacsony karbantartási igényűek.
Kapcsolódó termékek
-
2 950 000 Ft
Ezt a terméket a népszerűség, a minőség és az ár-érték arány alapján választottuk ki a Vouge Gyártó termékei közül! A Vogue modellek a legújabb sorozatunk…
-
2 350 000 FtOriginal price was: 2 350 000 Ft.2 200 000 FtCurrent price is: 2 200 000 Ft.SpaZone Lite,- belépőkategoriás jakuzzi: Kompakt mérete és egyfázisú üzemeltetés kedvező feltételeket biztosít vendégházak és magánszemélyek részére is!
-
2 200 000 Ft
SpaZone Lite,- belépőkategoriás jakuzzi: Kompakt mérete és egyfázisú üzemeltetés kedvező feltételeket biztosít vendégházak és magánszemélyek részére is! Ez a termék 1x13A gond nélkül üzemeltethető! A…










Értékelések
Még nincsenek értékelések.