| Méretek | 227 × 227 × 86 cm |
|---|---|
| Kád anyaga | Aristech |
| Fekhelyek száma | 2 |
| Ülőhelyek száma | 3 |
| Dúsítók száma | 4 |
| Párnák száma | 3 |
| Hangszórók száma | 4 |
| Vízszabályozók száma | 1 |
| Fúvókák száma | 79db |
| Tartalomjegyzék | 1470 liter |
| 1. szivattyú | 2,5 LE |
| 2. szivattyú | 2,5 LE |
| 3. szivattyú | 2,5 LE |
| Mini LED világítás | Igen |
| Keringtető szivattyú | 250 W |
| Fűtőberendezés | 3 kW |
| zenei rendszer | Bluetooth |
| Üres súly | 400 kg |
| LED | 12V / 12W |
| Hálozat | |
| Szigetelés | CFC-mentes hab |
| Szűrő | Papír szűrő |
| Bloower | 900 W |
| Keret | Préselt, kémiailag kezelt fa |
| Vízesés | Igen |
| Talp | ABS vákuumos talp |
| Operációs rendszer | Balboa |
| Forma | Négyzet |
| Egyéb Szűrő | UV-szűrő |
SpaZone – Fox Elite Majorca
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős vezérlés, valamint a Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat minden modell esetében maximális kényelmet és egyszerű kezelhetőséget biztosít.
Az intenzív masszázsfúvókák, a hangulatos LED-világítás és a prémium hangzásvilág minden Fox Elite modellben a teljes ellazulás élményét nyújtja. A kiemelkedő szigetelésnek és a hatékony szűrőrendszernek köszönhetően a termékcsalád darabjai tartósak, energiatakarékosak és alacsony karbantartási igényűek.
Kapcsolódó termékek
-
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős…
-
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős…
-
2 200 000 Ft
SpaZone Lite,- belépőkategoriás jakuzzi: Kompakt mérete és egyfázisú üzemeltetés kedvező feltételeket biztosít vendégházak és magánszemélyek részére is! Ez a termék 1x13A gond nélkül üzemeltethető! A…
-
3 350 000 Ft
5 személyes SpaZone Classic jakuzzi – prémium wellness élmény otthonra! A SpaZone Classic jakuzzi a luxus és a technológia tökéletes egyensúlyát kínálja, hogy minden fürdés…










Értékelések
Még nincsenek értékelések.