| Ülőhelyek száma | 1/2 |
|---|---|
| Fekvőhelyek száma | 2 |
| Méretek | 213 × 160 × 77,5 cm |
| Kád anyaga | Aristech |
| Dúsitó szelepek száma | 3 |
| Párnák száma | 2 |
| Hangszórók száma | 4 |
| Vízszabályozók száma | 1 |
| Fúvókák száma | 49db |
| Tartalomjegyzék | 825 liter |
| 1. szivattyú | 2 LE |
| 2. szivattyú | 2 LE |
| Mini LED világítás | Igen |
| Keringtető szivattyú | 250 W |
| Fűtőberendezés | 3 kW |
| zenei rendszer | iPod / Bluetooth |
| Üres súly | 325 kg |
| Ozongenerátor | Igen |
| Hálozat | 220-240 V, 50 Hz, 16/32 amper |
| Szigetelés | CFC-mentes hab |
| Szűrő | Papir szürő |
| Ventilátor | 900 W |
| Keret | Préselt, kémiailag kezelt fa |
| Vízesés | Igen |
| Talaj | ABS vákuumos talp |
| Operációs rendszer | Balboa |
| Forma | Négyszögletes |
| Szűrő | UV-szűrő / |
SpaZone – Fox Elite Moraira
A Fox Elite egy valódi luxus masszázsmedence, amely a tökéletes kikapcsolódás élményét hozza el otthonába. Az erőteljes hidroterápia, a prémium minőségű anyagok és az intelligens technológia egyedülálló komfortot biztosít minden használat során.
A modern Balboa érintőképernyős vezérlés, valamint a Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat révén minden funkció könnyedén irányítható. Az intenzív masszázsfúvókák, a hangulatos LED-világítás és a kiváló hangzásvilág együtt gondoskodnak a teljes testi-lelki feltöltődésről.
A kiemelkedő szigetelés és a fejlett szűrőrendszer nemcsak energiatakarékos működést, hanem hosszú élettartamot és minimális karbantartási igényt is garantál. A Fox Elite nem csupán egy masszázsmedence – hanem egy életstílus.
Kapcsolódó termékek
-
2 000 000 Ft
A SpaZone Arizona nem csupán egy jakuzzi.(Wifi kompatibilis) Egy tudatos döntés a minőségi pihenés mellett. Letisztult forma, átgondolt kialakítás: A 2 fekvő- és 1 ülőpozíció…
-
2 350 000 FtOriginal price was: 2 350 000 Ft.2 200 000 FtCurrent price is: 2 200 000 Ft.SpaZone Lite,- belépőkategoriás jakuzzi: Kompakt mérete és egyfázisú üzemeltetés kedvező feltételeket biztosít vendégházak és magánszemélyek részére is!
-
3 100 000 FtOriginal price was: 3 100 000 Ft.2 640 000 FtCurrent price is: 2 640 000 Ft.A SpaZone Vortex Core egy modern és jól felszerelt jakuzzi, amely két fekvőhellyel és egy ülőhellyel rendelkezik, így ideális választás kisebb családok vagy párok számára,…










Értékelések
Még nincsenek értékelések.