| Méretek | 212 × 212 × 84 cm |
|---|---|
| Kád anyaga | Aristech |
| Fekhelyek száma | 1 |
| Ülőhelyek száma | 5 |
| Dúsítók száma | 4 |
| Párnák száma | 3 |
| Hangszórók száma | 4 |
| Vízszabályozók száma | 2 |
| Fúvókák száma | 60db |
| Űrtartalom | 1225 liter |
| 1. szivattyú | 3 LE |
| 2. szivattyú | 3 LE |
| Mini LED világítás | Igen |
| Keringtető szivattyú | 250 W |
| Fűtőberendezés | 3 kW |
| zenei rendszer | Bluetooth |
| Üres súly | 360 kg |
| LED | 12V / 12W |
| Hálozat | |
| Szigetelés | CFC-mentes hab |
| Szűrő | Papír szűrő |
| Ventilátor | 900 W |
| Keret | Préselt, kémiailag kezelt fa |
| Vízesés | Igen |
| Talp | ABS |
| Operációs rendszer | Balboa |
| Forma | Négyzet |
| Egyéb Szűrő | UV-szűrő |
SpaZone – Fox Elite Valencia
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős vezérlés, valamint a Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat minden modell esetében maximális kényelmet és egyszerű kezelhetőséget biztosít.
Az intenzív masszázsfúvókák, a hangulatos LED-világítás és a prémium hangzásvilág minden Fox Elite modellben a teljes ellazulás élményét nyújtja. A kiemelkedő szigetelésnek és a hatékony szűrőrendszernek köszönhetően a termékcsalád darabjai tartósak, energiatakarékosak és alacsony karbantartási igényűek.
Kapcsolódó termékek
-
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős…
-
2 750 000 Ft
A SpaZone Lite plus, a Lite széria prémium változata. Ez a jakuzzi jobb szigeteléssel, több pumpával és luxus megjelenéssel rendelkezik. Ez a jakuzzi két nagy…
-
2 000 000 Ft
Méretek 213x165x87.5 Ülőhelyek száma 1 Fekhelyek száma 2 Masszázspumpa 1 LX wp300 2.2kw(2 sebességes) Masszázspumpa 2 Masszázspumpa 3 – Masszázspumpa 4 – Masszázspumpa 5 –…
-
2 200 000 Ft
SpaZone Lite,- belépőkategoriás jakuzzi: Kompakt mérete és egyfázisú üzemeltetés kedvező feltételeket biztosít vendégházak és magánszemélyek részére is! Ez a termék 1x13A gond nélkül üzemeltethető! A…










Értékelések
Még nincsenek értékelések.