| Személyek száma | 1 személy |
|---|---|
| Méretek | 85 × 60,5 × 190 cm |
| Kapcsolat | 230 V |
| Radiátorok | SZÉN FŰTŐ + TELJES SPEKTRUMÚ FŰTŐ |
| Teljes eszközök | 1700 W |
| Fafajta | Bürök |
| Hangrendszer | Bluetooth |
| Hangszórók száma | 2 |
| Operációs rendszer | Belső vezérlőpanel |
| Szellőzés | Automatikus szellőztetés |
| Terápiás formák | Aromaterápia |
| Ülőhelyek száma | 1 |
| Garancia | 2 év garancia a kabinra |
| Márka | Hemlock |
| Beltéri/kültéri használatra | Beltéri használat |
| Szauna típusa | Infravörös szauna |
Hemlock Magnus 1
-
Kihúzható kialakítás
- Súly: 120 kg
-
Méretek nyitott állapotban: 85 × 106 × 190 cm
-
Méretek zárt állapotban: 85 × 60,5 × 190 cm
-
Teljesítmény: 1700 W
-
Anyaga: Hemlock fa
-
Beépített Bluetooth hangrendszer
-
Akár 24 órával előre programozható
-
Full Spectrum fűtőelem: rövid (orvosi), közepes és hosszú (relaxációs) infravörös hullámok
-
Kábelcsatlakozás iPhone, iPad és egyéb mobil eszközök számára
-
Olvasólámpa
Kapcsolódó termékek
-
1 746 000 Ft
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkban. Élvezze a mély meleget, amely ellazítja izmait és oldja a feszültséget. Luxus kialakításuknak és felhasználóbarát tulajdonságaiknak köszönhetően…
-
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkkal. Élvezze a mély meleget, amely ellazítja izmait és oldja a feszültséget. Luxus kialakításukkal és felhasználóbarát funkcióikkal szaunáink…
-
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkkal. Élvezze a mély meleget, amely ellazítja izmait és oldja a feszültséget. Luxus kialakításukkal és felhasználóbarát funkcióikkal szaunáink…
-
Fedezze fel az otthoni pihenés új szintjét kiváló minőségű infraszaunáinkkal. A mélyen ható infravörös meleg ellazítja az izmokat, segít csökkenteni a feszültséget, és hozzájárul a…










Értékelések
Még nincsenek értékelések.