| Személyek száma | 2 fő |
|---|---|
| Méretek | 115 x 110 x 190, Összecsukva: 115 x 60 x 190 cm |
| Kapcsolat | 230 V |
| Súly | 152 kg |
| Teljes eszközök | 1950 W |
| Fafajta | Hemlock |
| Hangrendszer | Bluetooth |
| Hangszórók száma | 2 |
| Operációs rendszer | Belső vezérlőpanel |
| Szellőzés | Automatikus szellőztetés |
| Terápiás formák | Aromaterápia, fényterápia |
| Radiátorok | Extra: rövidhullámú melegítő, Rövid-közepes (orvosi), Közepes-hosszú (pihentető) |
| Ülőhelyek száma | 2 |
| Garancia | 2 év garancia a kabinra |
| Márka | Bürök |
| Beltéri/kültéri használatra | Beltéri használat |
| Szauna típusa | Infravörös szauna |
Hemlock Magnus Duae kétszemélyes infraszauna
A Hemlock Magnus Duae kétszemélyes infraszauna a SpaZone kínálatából nemcsak kényelmet és pihenést kínál, hanem praktikus megoldást is nyújt az otthoni használathoz. A kihúzható kialakításnak köszönhetően a szauna könnyedén igazítható a rendelkezésre álló térhez. Ha nagyobb helyre van szükség a használathoz, egyszerűen kinyitható, ha pedig helyet szeretne megtakarítani, kompakt módon összecsukható.
A rövid és közepes hullámhosszú infravörös sugárzás mélyebb hőhatást biztosít, míg a közép- és hosszú hullámok a kellemes ellazulást segítik, így hozzájárulnak a regenerálódáshoz és a közérzet javításához.
A hemlock faanyag, az energiatakarékos működés és az egyszerű kezelhetőség együtt teszi ezt a modellt ideális választássá mindazok számára, akik egy kényelmes, helytakarékos és megbízható infraszaunát keresnek otthonukba.
Kapcsolódó termékek
-
1 746 000 Ft
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkban. Élvezze a mély meleget, amely ellazítja izmait és oldja a feszültséget. Luxus kialakításuknak és felhasználóbarát tulajdonságaiknak köszönhetően…
-
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkkal. Élvezze a mélyen ható meleget, amely ellazítja az izmokat és segít csökkenteni a mindennapi feszültséget. Elegáns kialakításuknak…
-
A Sumum Wit kétszemélyes infraszauna a SpaZone kínálatából tökéletes választás mindazok számára, akik otthonukban szeretnék élvezni a pihenést és a kényelmet. Ez a kiváló minőségű infraszauna…
-
Fedezze fel a tökéletes kikapcsolódást kiváló minőségű infraszaunáinkkal. Élvezze a mélyen ható meleget, amely ellazítja az izmokat és segít csökkenteni a mindennapi feszültséget. Elegáns kialakításuknak…








Értékelések
Még nincsenek értékelések.