| Ülőhelyek száma | 7 férőhely |
|---|---|
| Méretek | 200 × 200 × 83 cm |
| Kád anyaga | Aristech |
| Fekhelyek száma | 0 |
| Dúsytók száma | 3 |
| Párnák száma | 4 |
| Hangszórók száma | 4 |
| Vízszabályozók száma | 1 |
| Fúvókák száma | 55 db |
| Űrtartalom | 987 liter |
| 1. szivattyú | 2,5 LE |
| 2. szivattyú | 2,5 LE |
| Mini LED világítás | Igen |
| Keringtető szivattyú | 250 W |
| Fűtőberendezés | 3 kW |
| zenei rendszer | Bluetooth |
| Üres súly | 325 kg |
| Megkönnyebbülés | 12V / 12W |
| Hálozat | |
| Szigetelés | CFC-mentes hab |
| Szűrő | Papír szürő |
| Ventilátor | 900 W |
| Keret | Préselt, kémiailag kezelt fa |
| Vízesés | Igen |
| Talp | ABS |
| Operációs rendszer | Balboa |
| Forma | Négyzet |
| Egyéb Szűrő | UV-szűrő |
SpaZone – Fox Elite Barcelona
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős vezérlés, valamint a Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat minden modell esetében maximális kényelmet és egyszerű kezelhetőséget biztosít.
Az intenzív masszázsfúvókák, a hangulatos LED-világítás és a prémium hangzásvilág minden Fox Elite modellben a teljes ellazulás élményét nyújtja. A kiemelkedő szigetelésnek és a hatékony szűrőrendszernek köszönhetően a termékcsalád darabjai tartósak, energiatakarékosak és alacsony karbantartási igényűek.
Kapcsolódó termékek
-
2 950 000 Ft
Ezt a terméket a népszerűség, a minőség és az ár-érték arány alapján választottuk ki a Vouge Gyártó termékei közül! A Vogue modellek a legújabb sorozatunk…
-
2 350 000 FtOriginal price was: 2 350 000 Ft.2 200 000 FtCurrent price is: 2 200 000 Ft.SpaZone Lite,- belépőkategoriás jakuzzi: Kompakt mérete és egyfázisú üzemeltetés kedvező feltételeket biztosít vendégházak és magánszemélyek részére is!
-
2 000 000 Ft
Méretek 213x165x87.5 Ülőhelyek száma 1 Fekhelyek száma 2 Masszázspumpa 1 LX wp300 2.2kw(2 sebességes) Masszázspumpa 2 Masszázspumpa 3 – Masszázspumpa 4 – Masszázspumpa 5 –…










Értékelések
Még nincsenek értékelések.