| Méretek | 200x200x90 |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 3 |
| Fekhelyek száma | 2 |
| Masszázspumpa 1 | LX WP300 2.2kw(2 sebességes) |
| Masszázspumpa 2 | – |
| Masszázspumpa 3 | – |
| Masszázspumpa 4 | – |
| Masszázspumpa 5 | . |
| Keringtető szivattyú | |
| Fűtőberendezés | 2 kW |
| LED világítás | Igen |
| Bloower | – |
| Ürtartalom | 960liter |
| Üres súly | 300 |
| Tültött suly | 1260 |
| Fejpárnák száma | 3 |
| UVC fertötlenitő | – |
| Operációs rendszer | Balboa |
| WiFi | opcionális |
| Audio | Bluetooth |
| Hangszórók száma | 2 |
| Vízesés | Igen |
| Szűrő | PWW50P3 |
| Szigetelés | polisztirol |
| Ózonátor | Igen |
| Terápiás formák | – |
| Anyaghéj | Aristech |
| Keret | Horganyzott Acél |
| Thermotető | Igen |
| Lépcsők | Igen |
SpaZone Lite
SpaZone Lite,- belépőkategoriás jakuzzi: Kompakt mérete és egyfázisú üzemeltetés kedvező feltételeket biztosít vendégházak és magánszemélyek részére is!
Ez a termék 1x13A gond nélkül üzemeltethető!
A csomag tartalma:
Thermotető
Lépcső
Ajándék 12 hetes kezdő Vizkezelő csomag
Ingyenes országos szállítás (visszavonásig!)
2 200 000 Ft
4 készleten
| Tömeg | 300 kg |
|---|---|
| Méretek | 200 × 200 × 90 cm |
Kapcsolódó termékek
-
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős…
-
2 000 000 Ft
A SpaZone Arizona nem csupán egy jakuzzi.(Wifi kompatibilis) Egy tudatos döntés a minőségi pihenés mellett. Letisztult forma, átgondolt kialakítás: A 2 fekvő- és 1 ülőpozíció…
-
3 350 000 Ft
5 személyes SpaZone Classic jakuzzi – prémium wellness élmény otthonra! A SpaZone Classic jakuzzi a luxus és a technológia tökéletes egyensúlyát kínálja, hogy minden fürdés…














Értékelések
Még nincsenek értékelések.