| Méretek | 213x165x87.5 |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 1 |
| Fekhelyek száma | 2 |
| Masszázspumpa 1 | LX wp300 2.2kw(2 sebességes) |
| Masszázspumpa 2 | |
| Masszázspumpa 3 | – |
| Masszázspumpa 4 | – |
| Masszázspumpa 5 | – |
| Keringtető szivattyú | – |
| Fűtőberendezés | 2kW |
| Mini LED világítás | Igen |
| Bloower | – |
| Szökőkút | igen |
| Ürtartalom | 670 liter |
| Üres súly | 300 |
| Tültött suly | 970 |
| Fejpárnák száma | 2 |
| UVC fertötlenitő | – |
| Operációs rendszer | Gecko |
| WiFi | opcionális |
| Audio | Bluetooth |
| Hangszórók száma | 2 |
| Vízesés | Igen |
| Szűrő | N/A |
| Szigetelés | polisztirol |
| Ózonátor | Igen |
| Terápiás formák | – |
| Anyaghéj | Aristech |
| Keret | Horganyzott Acél |
| Thermotető | Igen |
| Lépcsők | Igen |
SpaZone – Arizona
2 000 000 Ft
Engedélyezett utánrendelésre
| Tömeg | 275 kg |
|---|---|
| Méretek | 213 × 160 × 87,5 cm |
„SpaZone – Arizona” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kategóriák 3 Szemelyes Jakuzzik, Jakuzzik
Kapcsolódó termékek
-
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős…
-
-
3 350 000 Ft
5 személyes SpaZone Classic jakuzzi – prémium wellness élmény otthonra! A SpaZone Classic jakuzzi a luxus és a technológia tökéletes egyensúlyát kínálja, hogy minden fürdés…














Értékelések
Még nincsenek értékelések.