| Méretek | 210x210x87 |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 3 |
| Fekhelyek száma | 2 |
| Masszázspumpa 1 | LX LP300 2.2kw |
| Masszázspumpa 2 | LX LP300 2.2kw |
| Masszázspumpa 3 | – |
| Masszázspumpa 4 | – |
| Masszázspumpa 5 | . |
| Keringtető szivattyú | LX JA50 |
| Fűtőberendezés | 3 kW |
| Mini LED világítás | Igen |
| Bloower | Igen 250w |
| Feltöltött suly | 1100 |
| Ürtartalom | 800 liter |
| Üres súly | 300 |
| Tültött suly | 1100 |
| Fejpárnák száma | 3 |
| Kijelző/kezelőszerv | Gecko |
| Operációs rendszer | Gecko |
| WiFi | opcionális |
| Audio | Bluetooth |
| Hangszórók száma | 2 |
| Vízesés | Igen |
| Szűrő | PWW50P3 |
| Szigetelés | polisztirol |
| Ózonátor | Balboa ozon |
| Terápiás formák | Aromaterápia |
| Anyaghéj | Aristech |
| Keret | Kémiailag kezelt fa |
| Thermotető | Igen |
| Lépcsők | Igen |
SpaZone- Vogue Angora
Ezt a terméket a népszerűség, a minőség és az ár-érték arány alapján választottuk ki a Vouge Gyártó termékei közül!
A Vogue modellek a legújabb sorozatunk tagjai. A legjobb funkciókkal vannak felszerelve, hogy otthonodban is teljes mértékben élvezhesd a wellness élményt. Az Angora ideális modell, ha egy teljesen felszerelt jakuzzit keresel!
2 950 000 Ft
| Tömeg | 300 kg |
|---|---|
| Méretek | 201 × 201 × 85 cm |
Kapcsolódó termékek
-
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős…
-
A Fox Elite egy prémium masszázsmedence termékcsalád, amely az erőteljes hidroterápia, a kiváló minőségű anyagok és az intelligens technológia tökéletes kombinációját kínálja. A Balboa érintőképernyős…
-












Értékelések
Még nincsenek értékelések.